دسته‌بندی نشده

صندلی های اداری

موارد مورد نیاز قبل از خرید صندلی های اداری

تکیه‌گاه فیله کمر

یک صندلی اداری خوب، تکیه‌گاهی مناسب برای قسمت پایین کمر باید باشد. برخی از صندلی ها نیز تکیه‌گاهی قابل تنظیم در این قسمت دارند که کاربر می‌تواند آن را به مقدار راحتی خود تنظیم کند. این بخش از صندلی اداری، برای پیشگیری از کمردرد و مشکلات حادتر مانند سیاتیک بسیار مفید است.

قابلیت تنظیم

قابلیت تنظیم تکیه گاه تا زاویه  ۱۳۰ درجه،تقریبا همه صندلی‌های اداری قابلیت تنظیم ارتفاع نشیمن و تکیه‌گاه دست دارند. هرچند این ها مهم‌ترین قابلیت‌های تنظیمی در صندلی برای خرید نیستند. بهترین صندلی‌های اداری حداقل پنج قابلیت تنظیم و برخی حتی تا چهارده مورد دارند.

مهم‌ترین بخش‎هایی که باید قابل تنظیم باشند، بخش تکیه‌گاه پایینی کمر، فاصله و ارتفاع تکیه‌گاه‌های دست، پشتی کمر و زاویه پشتی است که فروشگاه بزرگ ما از همه ای فواید برخورد دار می باشد.

صندلی چرخدار اداری

تقریبا همه صندلی‌های اداری چرخ‌دار هستند.نیازی به کشیدن بدن خود یا بلند شدن از صندلی نخواهید داشت.

صندلی چرخان اداری

همه صندلی‌های اداری باید این قابلیت را داشته باشند تا بر روی محور نشیمنگاه خود بچرخند. اگر قصد برداشتن چیزی از پشت سر خود را داشته باشید باید بتوانید با چرخش روی محور نشیمنگاه بدون آنکه نیاز به تکان دادن چرخها باشد، به عقب دسترسی داشته باشید.

پشتی صندلی اداری

پشتی یا همان تکیه‌گاه اصلی صندلی باید نفس بکشد! یعنی هوا در آن جریان داشته باشد تا خیلی گرم نشود. به علاوه، بخش نرم و بالشت گونه آن باید به قدری باشد که شخص احساس راحتی در تکیه دادن به آن بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *